21 lipca, 2024 | 4:11 pm
You are here:  / 30 Dniowe Wyzwanie Figurkowe / Mercenaries / News / 30DWF10 – Ulubiona frakcja, którą dowodziłeś lub którą pomalowałeś?

30DWF10 – Ulubiona frakcja, którą dowodziłeś lub którą pomalowałeś?

Codziennie jeden post w ramach „30 Dniowego Wyzwania Figurkowego”. Drogi czytelniku, wszystkie posty znajdziesz tutaj na jeden klik.

 

Jedno słowo, jedna frakcja,….

MERCENARIES / NAJEMNICZKI

Odkąd się pojawiły to są zawsze przy mnie.  Choć nie jest to duża frakcja, to jednak wnosi coś świeżego, kobiecego do Świata Dust :).  A te jednostki, która już są to…

Mech Wrecker – Wrecker jest połączeniem walker’a SSU z działkami pochodzącymi z Heinrich’a Axis.  Dodatkowo ma również wyrzutniki dymu (może stawiać zasłony dymne) i zdolność Damage Resilient. A mój Wrecker prezentuje się, jak widać. Więcej o tym mechu znajdziesz tutaj.

zoom_head1

Sisters of Demolition – Zespół pięciu dziewczynek, które bawią się miotaczami i granatnikami. O ich sile stanowi szybkość i zabójcza broń, nawet dla zombiaków. Ale w połączeniu z Tanyą, ich liderką, są niepokonane. Tanya ma potężny karabin i powoduje, że ona i jej team ma zdolność Damage Resilient, gdy stoją na polu, które daje im Cover (osłonę). Moje siostrzyczki poniżej, a więcej o nich tutaj.

DSC_0234

Tanya poniżej. Model pomalowany przez Pawła Makucha (Monstroys).

Tanya

Justine & Co – to zespół mechaniczek, które są sexi, trendi i potrafią naprawić wszystko lepiej niż inni mechanicy 🙂 Moje mechaniczki poniżej i link do artykułu o nich.

DSC_0382

Sisters of Mayhen – trzy laseczki z taczanką SSU, BAR’em od Aliantów i pistoletem maszynowy od Axis. Szybkie i zwinne wsparcie ogniowe (zdjęcie pochodzi ze strony Dust Studio).

Uwielbiam używać je w kombinacji piechoty ze wsparciem Mech’a. Wtedy, pod osłoną dymu robią miazgę. Jak wpadną do budynku lub siedzą w lesie, to jest twardy orzech,….a może cycek do zgryzienia. Doskonały batalion do szturmu na budynki i do walki w lasach oraz terenach, które dają osłonę.

Najemniczki testowałem zarówno w wersji Dust z matą oraz wersji Gridless. Zawsze się sprawdzają, zarówno jako części Zabójczego Batalionu Tiny (na macie) oraz w bitwie, gdzie laserowy batalion AXIS walczył  kontra Zombiaki bez maty w Dust’a 47.

To wszystko, no to dalej do przodu…:)

30-dniowe wyzwanie, logo blog x800

Excuse me Dear English language followers for posting this series only in Polish. But don’t worry, it’s about Dust 😉 .

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

dustbrothers-pl
Please Share:

Archiwum

Kategorie

Bitewne Wrota

CoolMiniOrNot

TGN Blog Network

The Tale of Painters

O Blogu