15 czerwca, 2024 | 12:07 am
You are here:  / O Blogu

Witaj, Drogi Czytelniku na moim blogu.

 

To zupełnie amatorska strona o moim hobby i zainteresowaniach. Wrzucam tutaj od czasu do czasu posty o moich projektach modelarskich oraz wielkich bitwach małymi figurkami. Zawsze lubiłem sklejać i malować modele, chciałem też czasem być Generałem, czy też Wodzem wielkich armii.

O czym tutaj poczytasz:

Moją przygodę w Wargaming zacząłem od systemu Dust 1947 (którego wydawca niestety nie przetrwał pandemii). Dust 1947 choć genialny w mechanice przegrał bój o rynek z gigantami branży. Niemniej kolekcja jest i może o niej poczytać tutaj.

Drugi systemem, który mnie wchłoną jest Saga Skirmish Game. System dosyć prosty, o bardzo fajnej mechanice. W dodatku to Średniowiecze, czasy Starożytne czy też opcja na Świat Fantasy. Super fajne, super wciągające i te małe rycerzyki. Jak to również twój świat, to zapraszam do tej sekcji.

Jak wielu próbuję innych systemów, jest X-Wing, był Star Wars Legion, zahaczyłem również o Świat Warhammer’a. Czasem też maluję modele i figurki niezależnie od ich tego, czy są do grania, czy tylko na półkę. To wszystko jest tutaj.  

 

Mam wielki przywilej i przyjemność być częścią środowisko Polskiej blogosfery zjednoczonej wokół Wrota Polska Sieć Blogów Bitewnych.

Ten blog jest o tym…

Miłego lektury, wielkich bitew i dużo zabawy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

dustbrothers-pl
Please Share:

Archiwum

Kategorie

Bitewne Wrota

CoolMiniOrNot

TGN Blog Network

The Tale of Painters

O Blogu