13 czerwca, 2024 | 3:11 pm
You are here:  / 30 Dniowe Wyzwanie Figurkowe / News / 30DWF5 – Twoja ulubiona kraina lub lokacja osadzona w uniwersum?

30DWF5 – Twoja ulubiona kraina lub lokacja osadzona w uniwersum?

Co z tą lokalizacją, nie Europa, tylko…..

Moja ulubiona teraz

Dust 1947 (ex.Dust Tactics) wraz z kampaniami Babylon i Kondor wprowadził nowe frakcje w Blokach, które ze sobą walczą oraz nowe pola bitew. Neu Deutche Africa Korps i Luftwaffe to nowe opcje dla fanów AXIS. Wiadomo, gdzie takie armie można spotkać …. AFRYKA PÓŁNOCNA, ze swoimi pustyniami, ruinami i oazami.

Po drugiej stronie mamy jednostki Specnaz bloku SSU oraz Alianckich Marines, a szykuje się Legia Cudzoziemska i Long Range Desert Group. I jeszcze słychać coś o Włoskich posiłkach dla Axis. Klimat pustynny jest umiejętnie podkręcany przez graczy oraz dedykowane produkty Dust Studio do wykorzystania na matach.

DS024-W2

Dużo się dzieje na pustyniach, jest klimat, jest akcja i duże pole do popisu malarskiego. To jest lubiane i grane. Ja również uwielbiam te klimaty, tym bardziej, że dają mi pole do fajnych kamuflaży, fajnych opcji malowania i klimatów na matach do gry.

Operation-Kondor-1

Operation-Kondor-2

Kto z nas nie chciałbym walczyć o artefakty zakopane przez starożytnych Egipcjan, a może to pamiątki po przybyszach z obcych planet.

DTSN056-BAB-MAT-W31

Trochę więcej fotek

[BMo_scrollGallery id=83 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=600 gallery_height=400 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

Marzy mi się….

jungleDżungla i klimaty Azji (Vietnam, Kambodża, Wyspy Pacyfiku). Mam nadzieję, że wraz z armią Japońską i frakcją Chińską przyjdzie czas na dżungle, malarie i wykańczające bitwy w gęstwinach.

To może być nowa jakość , może pojawi się więcej sprzętu pływajacego i jakieś nowe, ważne miejsca do zdobycia w dżungli.

A tymczasem….

Run Through The Jungle

Wszelkie podpowiedzi i sugestie zawsze czytam.

30-dniowe wyzwanie, logo blog x800

Excuse me Dear English language followers for posting from time to time only in Polish. But don’t worry, it’s about Dust 😉 .

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

dustbrothers-pl
Please Share:

Archiwum

Kategorie

Bitewne Wrota

CoolMiniOrNot

TGN Blog Network

The Tale of Painters

O Blogu