You are here:  / Made4Friends / News / Sturmgrenadier Recon Squad – 4 Friend / dla Kolegi

Sturmgrenadier Recon Squad – 4 Friend / dla Kolegi

My first project on demand / Mój pierwszy projekt wg. zamówienia

I’d like to show you my last work. I had the opportunity to paint Sturmgrenadier Recon Squad for Wojtek from Dust Warsaw Team. I have painted this unit in European style based on his expectations. I like final effect and hope that Wojtek will be happy as well. Also I made first video of my finished project.

Mój ostatni projekt. Tym razem to Sturmgrenadier Recon Squad malowany dla Wojtka z Warszawskiej Ekipy Dust 1947. Zgodnie z jego sugestiamy starałem się zrobić ich w stylu bardziej europejskim. Ostateczny efekt mi pasuje, mam nadzieję, że Wojtkowi też się spodobają. Przy okazji pierwszy raz nagrałem film, który prezentuje finalny efekt mojego projektu.

Welcome to the movie / Zapraszam na film 🙂

During project I checked how many colors project needed. This project needed  14 colors (inc. washes and metallic colors). I know which colors should I use, if he ask me for another project.

Gallery of the unit.

Ciekawostka. Sprawdzałem ile dokładnie kolorów użyłem w tym projekcie. Ostacznie zatrzymałem się na 14 kolorach (uwzględniając wash’e i metaliki). Teraz będę miał w głowię i na zdjęciu 😉 paletę kolorów, które mógłbym potrzebować na kolejną jednostkę w podobnym stylu. 

Zdjęcia modeli i jednostki.

Any comments and opinions are most welcome.

PS. I used camera of my smartphone and realized that professional camera is needed for better quality of photos. That should be my nearest investment.

Wszelkie uwagi i opinie zawsze z przyjemnością czytam.

PS. Kolejny raz robiłem fotki moim smartphone’m. Nie jestem zadowolony z tej jakości. Chyba jednak muszę rozejrzeć się za lepszym aparatem fotograficznym.

Leave a Reply

dustbrothers-pl

Bitewne Wrota

TGN Blog Network

The Tale of Painters

Archive/Archiwum

Categories/Kategorie

CoolMiniOrNot

About DustBrothers Blog