13 czerwca, 2024 | 1:09 pm
You are here:  / 30 Dniowe Wyzwanie Figurkowe / News / 30DWF30 – Najlepszy przeciwnik jakiego miałeś?

30DWF30 – Najlepszy przeciwnik jakiego miałeś?

Najlepszy Przeciwnik/Gracz/Konkurent….

Bez wątpienia moim najlepszym przeciwnikiem, w zasadzie partnerem w grze jest Marek Laskowski. W sumie to dzięki niemu odkryłem Dust’a.  To było już kilka lat temu w trakcie  imprezy Planszówki na Narodowym.

Wśród wielu systemów bitewnych, gier planszowych i innych atrakcji wypatrzyłem takie cudne modele i kilku chłopaków, którzy siedzieli przy stoliku, gadali on nich, robili dema itd…. Marek zarządzał tym wszystkim i jak się okazało, nie byli wcale przedstawicielami dystrybutora, byli zakręconymi pozytywnie maniakami Dust’a.

Battlebanner

Marek wraz z kolegami przekonał mnie do tego systemu….

…,wtedy zostałem wyznawcą Dust’a. Rozegrałem z nim całkiem sporo bitew i zaręczam, że zna on ten system jak mało kto. Przy tym gra mega fair-play, cierpliwie tłumaczy zasady i objaśnia wszelkie nowości.

W sumie jestem przekonany, że chude lata (zmiany dystrybutora z FFG na Battlefront, katastrofa z Kickstarter’em, praktyczne wstrzymanie dystrybucji i zerwanie współpracy pomiędzy Dust Studio i Battlefront) Dust w Polsce przetrwał dzięki Markowi, jego entuzjazmowi i niewielkiej grupie świrów pogrywających w piwnicy w Warszawie. Wspólnie zorganizowaliśmy dwa turnieje w Warszawie, pojechaliśmy do Belgii na Mistrzostwa Europy.

DT1947_PP

Dystrybutor…

Ciężko pracował na to, żeby zostać oficjalnym dystrybutorem Dust1947. I teraz rozkręca Dust’a prowadząc Warfactory.pl. promując system, organizując event’y i turnieje. Przy tym jest skarbnicą wiedzy o systemie, modelach i frakcjach. Życzę mu powodzenia i zawsze z przyjemności spotykam się z nim przy stole przy kolejnych bitwach w kurzu ;).

Wallpaper_World1947_DT_1920

Seria się kończy. To było niesamowite doświadczenie, świetna lekcja. Przy okazji poznałem kilka świetnych blogów. Wiele się nauczyłem o blogowaniu. Mam też nadzieję, że udało mi się przybliżyć Wam moją małą „fiksację” na punkcie Dust1947.

Na koniec, to zaszczyć być wśród tak świetnego towarzystwa: Beszcza bloguje , Black Grom Studio , DansE MacabrE, Diariusz RPG, Dziennik Groana, Fat lazy painter, Glued Fingers Blog, Gorzej się nie da…, Kostka Domina, Małe Figurkowo, The Fantasy Hammer, Maniexite, Shadow grey, Valador, WrocWar .

 


🙂Wszystkie posty DWF znajdziesz tutaj na jeden klik.  To już koniec 🙂 Do zobaczenia, przeczytania ponownie, przy kolejnych projektach, postach, relacjach….

30-dniowe wyzwanie, logo blog x800

Excuse me Dear English language followers for posting this series only in Polish. But don’t worry, it’s about Dust 😉 .

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

dustbrothers-pl
Please Share:

Archiwum

Kategorie

Bitewne Wrota

CoolMiniOrNot

TGN Blog Network

The Tale of Painters

O Blogu