21 lipca, 2024 | 3:50 pm
You are here:  / 30 Dniowe Wyzwanie Figurkowe / 30DWF4 – Ulubiony film lub książka związana lub pasująca klimatem do uniwersum?

30DWF4 – Ulubiony film lub książka związana lub pasująca klimatem do uniwersum?

Ulubiony film związany ze  Światem Dust

No i tutaj jest kłopot bo….. nic mi nie wchodzi do głowy. No może po za tym, że Świat Dust’a idealnie nadaje się na dobry film. W sumie, kto nie chciałbym zobaczyć ciężkiej gwardii laserowej albo jak rosyjska bohaterka Koshka i jej oddział Smersh desantuje się prosto z nieba w kapsułach. Każda kapsuła to potężnym walker, taki jak Grand’Ma, Natasza bądź Nadia.

comics4

No i co, jak pojawią się mityczni obcy. Wg. Paolo tak gdzieś w latach sześćdziesiątych powinni wrócić po ten statek i swoich, których zostawili na ziemi. Także film taki jeszcze nie powstał, ale mam nadzieje, że powstanie. Trzymam kciuki. Skoro „World of Warcraft” już ma swoją kinową serię, to czemu nie alternatywna Druga Wojna Światowa. Zderzenie trzech potęg na polach Europy, Azji, Afryki i Ameryk. No wśród nich Najemniczki 🙂 .

comics1

Ale tymczasem mamy komiks „Dust Wars”

Serię zeszytów w charakterystycznym stylu Paolo, które mocno wkręcają w klimat alternatywnej wojny. Z komiksów dowiesz się, gdzie wszystko się zaczęło, dlaczego tak ważna jest Antarktyda. Poznasz kluczowych bohaterów i bohaterki, te są szczególnie lubiane. Wreszcie zrozumiesz co to znaczy Blutkreuz, do czego przydał się VRIL.

comics10

Wydarzenia przedstawione w komiksach dotyczą głównie tego, co się działo w Europie oraz za kołem polarnym. Nie będę pisał szczegółów, bo co za urok czytać historie, które już ktoś Ci opowiedział. Załączone grafiki prezentują wybrane strony z komiksów „Dust Wars”. Warto ich poszukać, choć to trochę białe kruki….

Wraz z nowymi kampaniami Dust 1947 przenosi nas na bliski wschód, ale to następnym razem ….. Na koniec trochę fotek z komiksów.

[BMo_scrollGallery id=81 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=600 gallery_height=400 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

Jak się podoba to like’a daj, komentarzem się podziel 🙂

30-dniowe wyzwanie, logo blog x800

Excuse me Dear English language followers for posting from time to time only in Polish. But don’t worry, it’s about Dust 😉 .

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

dustbrothers-pl
Please Share:

Archiwum

Kategorie

Bitewne Wrota

CoolMiniOrNot

TGN Blog Network

The Tale of Painters

O Blogu